Badania i Analizy

Pozyskiwanie dofinansowań

Kampanie Społeczne

Dofinansowania do szkoleń, firm

Jeżeli masz pomysł na inwestycję  w swojej firmie, potrzeby szkoleniowe czy inne koncepcje rozwojowe, pomożemy Ci w pozyskaniu dodatkowych środków. Istnieje wiele możliwości na pozyskanie funduszy, które umożliwią Ci dalszy rozwój. Najważniejszą rzeczą jest określenie potrzeb i własnych możliwości związanych z obsługą projektu. 

Badania, Analizy, Strategie

Realizujemy szeroko pojęte diagnozy społeczne, strategie rozwoju oraz badania jakości.

Przed przystąpieniem do projektu analizujemy potrzeby oraz kryteria jakie będą stosowane przy danych zadaniach. Istotnym elementem każdego badania jest dobranie odpowiedniej próby, narzędzi i metod badawczych, tak aby otrzymać jak najbardziej miarodajne wyniki.

Materiały profilaktyczne

Przygotowujemy Kampanie Edukacyjne, opracowane pod ściśle określone zamówienie. Działamy kompleksowo, zaczynając od zdiagnozowania występujących problemów w danym środowisku. Następnie projektujemy materiały informacyjno-promocyjne oraz realizujemy zajęcia edukacyjne dla całej lokalnej społeczności. Na koniec Kampanii przekazujemy wyniki badań określające skuteczność, odbiór oraz zasięg realizowanych zadań.

Projekty

zobacz więcej ...

zobacz więcej ...

Genesis - Strona Główna

535 166 888/500 040 834

biuro@genesis.edu.pl

Kontakt Genesis
Adres e-mail genesis

  

 

            500 040 834/ 535 166 888

 

            biuro@genesis.edu.pl

 

 

 

O nas

W Genesis zajmujemy się kompleksową edukacją gmin i szkół w zakresie profilaktyki problemów społecznych, oraz efektywnymi szkoleniami dla biznesu. Prowadzimy warsztaty i zajęcia profilaktyczne dla uczniów oraz nauczycieli.

Szkolenia dla GKRPA, ZI, OPS, Szkół i Firm.

Kontakt

STRONA GŁÓWNA SZKOLENIA PROJEKTY 

Genesis Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe 

 

Genesis Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe

Wyślij e-mail
Genesis Szkolenia kontakt