Genesis Szkolenia kontakt
Wyślij e-mail

Genesis Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe

STRONA GŁÓWNA SZKOLENIA PROJEKTY 

Genesis Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe 

 

Kontakt

W Genesis zajmujemy się kompleksową edukacją gmin i szkół w zakresie profilaktyki problemów społecznych, oraz efektywnymi szkoleniami dla biznesu. Prowadzimy warsztaty i zajęcia profilaktyczne dla uczniów oraz nauczycieli.

Szkolenia dla GKRPA, ZI, OPS, Szkół i Firm.

O nas

  

 

            535 166 888

 

            biuro@genesis.edu.pl

 

 

 

Adres e-mail genesis
Kontakt Genesis
Genesis - Strona Główna

zobacz więcej ...

zobacz więcej ...

Projekty

Przygotowujemy Kampanie Edukacyjne, opracowane pod ściśle określone zamówienie. Działamy kompleksowo, zaczynając od zdiagnozowania występujących problemów w danym środowisku. Następnie projektujemy materiały informacyjno-promocyjne oraz realizujemy zajęcia edukacyjne dla całej lokalnej społeczności. Na koniec Kampanii przekazujemy wyniki badań określające skuteczność, odbiór oraz zasięg realizowanych zadań.

Materiały profilaktyczne

Realizujemy szeroko pojęte diagnozy społeczne, strategie rozwoju oraz badania jakości.

Przed przystąpieniem do projektu analizujemy potrzeby oraz kryteria jakie będą stosowane przy danych zadaniach. Istotnym elementem każdego badania jest dobranie odpowiedniej próby, narzędzi i metod badawczych, tak aby otrzymać jak najbardziej miarodajne wyniki.

Badania, Analizy, Strategie

Jeżeli masz pomysł na inwestycję  w swojej firmie, potrzeby szkoleniowe czy inne koncepcje rozwojowe, pomożemy Ci w pozyskaniu dodatkowych środków. Istnieje wiele możliwości na pozyskanie funduszy, które umożliwią Ci dalszy rozwój. Najważniejszą rzeczą jest określenie potrzeb i własnych możliwości związanych z obsługą projektu. 

Dofinansowania do szkoleń, firm

Kampanie Społeczne

Pozyskiwanie dofinansowań

Badania i Analizy