1. Kompendium wiedzy z zakresu pracy socjalnej

2. Kontrakt socjalny jako podstawowe narzędzie pracy Pracownika Socjalnego

3. Pracownik Socjalny w Zespole Interdyscyplinarny

Pracownicy Socjalni:

1. Asystent Rodziny w pracy z rodziną z problemem uzależnienia i współuzależnienia, problem przemocy w rodzinie w sytuacjach określonych Ustawą o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem".

2. Asystent Rodziny - kompleksowe szkolenie w wymiarze teoretycznym, prawnym i metodycznym

3. Praca asystenta rodziny w świetle Ustawy o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem".

4. Zadania asystenta rodziny wynikające z Art. 15 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej - co to oznacza w praktyce?

5.  Asystent rodziny - 40 godzinny program wdrażający w prace, wymiar praktyczny i teoretyczny

Asystenci Rodzin:

1. Superwizja Pracy Socjalnej (realizowane przez certyfikowanego superwizora)

2. Superwizja z zakresu przemocy w rodzinie (realizowane przez certyfikowanego superwizora)

3. Świadczenia rodzinne

4. Fundusz alimentacyjny

5. Kodeks Postępowania Administracyjnego

6. Zadania koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej w procesie wsparcia rodziny zastępczej

7. RODO

Pozostałe:

Tematy szkoleń:

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem danego szkolenia, prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@genesis.edu.pl bądź telefonicznie pod (12) 422 00 52

Szkolenia, w zależności od tematyki prowadzą certyfikowani  specjaliści PARPA, terapeuci, psycholodzy, prawnicy. Nasi trenerzy to osoby z dużym doświadczeniem praktycznym w dziedzinach szkoleń które realizują.

Szkolenia
Pracownicy Socjalni
i Asystenci Rodzin

Pracownicy Socjalni, Asystenci Rodzin

al. Krasińskiego 1/637

NIP 737-217-29-88

biuro@genesis.edu.pl

O nas

W Genesis zajmujemy się kompleksową edukacją gmin i szkół w zakresie profilaktyki problemów społecznych, oraz efektywnymi szkoleniami dla biznesu.

Szkolenia dla GKRPA, ZI, OPS, Szkół i Firm.

Jesteśmy tutaj

Genesis Szkolenia Kraków